Aktualności

lipiec 30, 2021

MALENIEC W FILMIE MAGNEZJA

Dzięki uprzejmości "Aurum Film", producenta filmu "Magnezja" oraz za zgodą aktorów biorących udział w jego nagraniu, publikujemy zdjęcia z planu filmowego w dawnej hucie żelaza w Maleńcu.
lipiec 08, 2021

ZZH MALENIEC W GRONIE CZŁONKÓW "ROT ŚWIĘTOKRZYSKIE"

W rozwoju każdej instytucji ważne są nie tylko jej zasoby personalne, materiałowe czy finansowe, ale również to, co określamy terminem "kapitał relacyjny". To przede wszystkim sieci personalnych i instytucjonalnych powiązań między interesariuszami, połączonymi wspólnymi celami i działaniami.
lipiec 08, 2021

KEEP ON: KOLEJNE DZIAŁANIA NA PRZYSZŁOŚĆ

Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu, jako interesariusz międzynarodowego projektu KEEP ON, uczestniczył w spotkaniu zorganizowanym przez Departament Rozwoju i Inwestycji Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.
lipiec 08, 2021

KONKURS "MIODOWE ŁAKOCIE": PODSUMOWANIE

Dziś przedstawiamy Państwu podsumowanie konkursu pn. „Miodowe łakocie” na najsmakowitszy wypiek zawierający naturalny miód pszczeli, który miał miejsce podczas wydarzenia „Miodownia Staropolska”.
lipiec 06, 2021

MIODOWNIA STAROPOLSKA: PODSUMOWANIE

Za nami intensywny weekend w Maleńcu, podczas którego zdobyliśmy: wiedzę, umiejętności, nowe znajomości, kolejne doświadczenia aby móc dalej dla Państwa się rozwijać. Nie udałoby się to bez wsparcia: Regionalnej Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwa Radoszyce, Nadleśnictwa Daleszyce, Świętokrzyskiego Związku Pszczelarskiego, Mazowiecko-Świętokrzyskiego Towarzystwa Ornitologicznego, Stowarzyszenia "W Dolinie Czarnej", Muzeum Przyrody i Techniki "Ekomuzeum" W Starachowicach, Fundacja Odzyskaj Środowisko, redakcji „Echa Dnia”, redakcji „TKN24” i oczywiście Państwa obecności za którą serdecznie dziękujemy.
lipiec 02, 2021

KONKURS "MIODOWE ŁAKOCIE"

Pieczesz i lubisz łakocie? Ten konkurs jest dla Ciebie i Twoich bliskich.... Zgłoś się i podaruj wszystkim nieco słodyczy.... Być może Twój wypiek będzie najsłodszą łakotką dla dzieci i zdobędziesz nagrodę rzeczową.
czerwiec 28, 2021

MIODOWNIA STAROPOLSKA: ZAPROSZENIE

W najbliższą niedzielę (04.07.2021) zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie pn. "MIODOWNIA STAROPOLSKA", poświęcone miodom i miodowym łakociom. Osoby indywidualne w wieku pow. 18 lat zapraszamy również do udziału w konkursie pn. MIODOWE ŁAKOCIE na najsmakowitszy wypiek/słodycz zawierający naturalny miód.