Aktualności

październik 06, 2021

BOLESNA HISTORIA STOMATOLOGII - PODSUMOWANIE

 Kolejny udany weekend!!! Na wydarzeniu pn. "Bolesna historia stomatologii" nie zabrakło odważnych. A wszystko za sprawą dr. Piotra Kuźnika, stomatologa z pasją. W sobotni wieczór wysłuchaliśmy ciekawego wykładu o historii stomatologii oraz podziwialiśmy kilkadziesiąt eksponatów związanych z jej historią.
wrzesień 22, 2021

BOLESNA HISTORIA STOMATOLOGII DLA ODWAŻNYCH

2 października br. (sobota) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z doktorem Piotrem Kuźnikiem-twórcą i kuratorem jednego z najoryginalniejszych muzeów historycznych w Polsce, poświęconego dziejom stomatologii.
wrzesień 15, 2021

ZZH MALENIEC NA DOŻYNKACH POWIATOWYCH

Serdecznie dziękujemy za dużą frekwencję na naszym stoisku podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych!!! Poniżej link do pełnej relacji z wydarzenia:
sierpień 12, 2021

DOTACJA DLA ZABYTKOWEGO ZAKŁADU HUTNICZEGO W MALEŃCU

Miło nam poinformować, iż Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu znalazł się w gronie instytucji, które otrzymały od Zarządu Województwa Świętokrzyskiego dotacje na zabezpieczenie zabytkowej infrastruktury poprzemysłowej.
sierpień 10, 2021

IV BIEG ROLNIKA

Serdecznie zapraszamy na IV Bieg Rolnika który odbędzie się podczas tegorocznych Kuźnic Koneckich. Zapisy i szczegółowe informacje w linku poniżej: https://zamowienia.krus.gov.pl/.../iv-bieg-rolnika-w.../
sierpień 10, 2021

KUŹNICE KONECKIE JUŻ W SOBOTĘ!

XXII „Kuźnice Koneckie” odbędą się w tym roku 14 sierpnia w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu i będą przebiegać pod hasłem „KUCIE ŻELAZA DLA ORĘŻA”.
lipiec 30, 2021

MALENIEC W FILMIE MAGNEZJA

Dzięki uprzejmości "Aurum Film", producenta filmu "Magnezja" oraz za zgodą aktorów biorących udział w jego nagraniu, publikujemy zdjęcia z planu filmowego w dawnej hucie żelaza w Maleńcu.